USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 27 грудня 2022 17:05

Акція "Привітай Захисника"

Тишківка. 27 грудня. "Громада". Заклади освіти і культури долучилися до обласної акції "Привітай Захисника".

Тишківська громада вже не вперше спільними зусиллями допомагає нашим ЗСУ. От і зараз, напередодні зимових свят, ми не можемо обділити увагою наших хлопців. В рамках обласної акції "Привітай Захисника", заклади освіти і культури громади спакували і відправили безліч різноманітних необхідних речей на фронт.

Повідомляє "Громада", посилаючись на Тишківська філія ОЗ "Тишківський ліцей".

Ось як вітали бійців в одному із закладів освіти:

Наш освітній заклад долучився до обласної акції «Привітай захисника України». Протягом двох тижнів учні та вчителі приносили: солодощі (шоколадки, шоколадні батончики, вафлі, печиво, цукерки, кава, чай та ін…); ліки; засоби гігієни (мило, шампунь, зубні щітки та пасти та ін.); консервацію домашню та консерву у металевих контейнерах, шкарпетки, вермішель швидкого приготування, мед та інші продукти. Малювали новорічні малюнки та листівки для захисників. Протягом двох днів ми вже сформували 7 посилок. Три посилки відправили Новою поштою, а чотири посилки були передані родинам наших захисників. В нас ще досить багато роботи, нові посилки будуть формуватися у понеділок. Хто бажає долучитися до акції, можете приносити необхідний перелік до нашого закладу освіти. - йдеться у повідомленні. 

Також за потрібною адресою було відправлено спечені власноруч смаколики, шкарпетки від місцевих майстринь, подушки, устілки для взуття, окопні свічки та багато іншого.

Раділи посилкам, як діти. - ділиться враженнями від телефонної розмови зі своїм братом-Захисником директорка Тишківського Палацу культури Алла Тарануха.

А нещодавно до відділу освіти завітала вихователька ДНЗ "Казка" Любов Сердешна із величезною коробкою медпрепаратів: передала "вітання" для Захисників від усього колективу закладу. А скільки ще робиться добрих справ, про які ми не знаємо?! Впевнена, що багато. Адже замало слів і дій аби висловити вдячність людям, завдяки яким ми живі. Багато хто віддав своє життя задля світлого майбутнього своїх родин та рідної Батьківщини. Вічна та світла пам'ять полеглим Героям України! Міцного здоров'я і витримки нашим Захисникам, що боронять наше життя від ката! Слава Україні!

 

 

Переглянуто 473 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол