USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 05 грудня 2022 12:32

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Тишківка. 5 грудня. "Громада". Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятого у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Мета проведення цього дня – привернути увагу людей з усього світу до ВІЛ/СНІДу, як до однієї з найсучасніших проблем суспільства. СНІД (синдром набутого імунодефіциту) – важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який пошкоджує імунну систему людини, і таким чином знижує опірність організму проти будь-якого захворювання. Актуальність проблеми поширення ВІЛ-інфекції не викликає будь-якого сумніву. Тож у закладах освіти Тишківської громади провели ряд виховних заходів до цієї дати.

Інформує "Громада", посилаючись на ОЗ "Тишківський ліцей"

Головним атрибутом цього Тижня стала червона стрічка - символ толерантного ставлення до людей, які страждають на СНІД. Протягом тижня можна було ознайомитися із виставкою малюнків на тему "ВІЛ/СНІД", "Здоровий спосіб життя", "НІ насиллю". В цей день для учнів 5,7 та 8-го класів одинадцятокласниками було проведено презентацію на тему "ВІЛ/СНІД". Протягом тижня учні 10-го класу виготовили буклети "НІ насиллю", "ВІЛ/СНІД", тощо та поширили їх у закладі. - інформує вчитель основ здоров'я ОЗ "Тишківський ліцей" Анна Кордюкова

Ми живемо у світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини. Нам необхідно зрозуміти, що проблема ВІЛ/СНІДу і його наслідків – це реальність сьогодення і безпосередньо стосується кожного.

Переглянуто 61 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому