USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 11 листопада 2023 08:36

Українці зможуть скласти теоретичний іспит на права, не відвідуючи автошколи

Тишківка. 11 листопада. "Громада". Більше ніяких обов’язкових автошкіл: Українці незабаром отримають можливість самостійно підготуватися до теоретичного іспиту з водіння.

Інформує "Громада", посилаючись на avtosota 

Уряд дав зелене світло самостійному вивченню правил дорожнього руху, дозволивши водіям-початківцям обрати альтернативний шлях до теоретичної підготовки.
Деталі
Потенційні водії незабаром зможуть відмовитися від традиційних автошкіл та обрати самостійну підготовку до теоретичного іспиту з водіння. Відповідний порядок затвердив Кабінет Міністрів, а міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив про це у Telegram. Ініціатива є частиною поточної реформи сервісних центрів МВС, розпочатої на початку літа. Зміни набудуть чинності після офіційної публікації нормативного акту. Згідно з новими правилами, особи, які бажають отримати посвідчення водія, можуть обирати між вивченням правил дорожнього руху та будови автомобіля у звичайній автошколі або самостійно. Для складання теоретичного іспиту з водіння заявники можуть звернутися до будь-якого сервісного центру МВС, з можливістю подальшого тестування в Центрах надання адміністративних послуг. Міністр Ігор Клименко підкреслив, що ці прогресивні правила також будуть застосовуватися до проєкту “Автошколи для людей з інвалідністю”, що полегшить підготовку до іспитів для людей з інвалідністю та поранених бійців. Важливо зазначити, що ці нововведення стосуються виключно теоретичної підготовки, а традиційні уроки водіння в автошколах триватимуть у звичайному режимі. Запровадження самостійного вивчення правил дорожнього руху наближає Україну до таких європейських країн, як Бельгія, Великобританія, Іспанія та Нідерланди, де такий підхід вже є усталеним.

Переглянуто 100 разiв
Категорія: Lite
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол