USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 13 березня 2023 14:57

Янукович планував стати довічним президентом і готував розвал України - Царьов

Тишківка. 13 березня. "Громада". Ексрегіонал Олег Царьов, який втік до РФ, відкрито заявив, що режим Януковича розробляв план розпаду України із відділенням західних областей. Про це Царьов розповів в інтерв'ю російським ЗМІ.

Інформує "Громада", посилаючись на Остров

Розкажу вам те, що нікому раніше не розповідав. Я тримав у руках документ, розроблений аналітиками Партії регіонів, де розглядався сценарій довічного президентства Януковича. Було очевидно, що вибудовуючи дружні відносини з Російською Федерацією, домагаючись зростання економіки, підвищення рівня життя, все це зробити реально. Два президентські терміни, зміна Конституції, ще два терміни... І єдина загроза втіленню цих планів у життя бачилася одна: західна Україна завжди розхитуватиме ситуацію на території всієї країни й зробить усе, щоб не дати такий сценарій реалізувати", - заявив він.

За його словами, тоді "регіонали" розробили план, за яким голова партії "Свобода" Олег Тягнибок, "який отримував гроші в тому числі й з каси Партії регіонів", має "виступати за сепаратизм, за відділення низки західних областей в автономну область, яка не підтримує центральної влади".

Ну, а центральній владі довелося б, "скріпивши серце", погодитися. Отже, події могли розвиватися і так", - підсумував Царьов.

Як повідомлялося раніше, Київський апеляційний суд залишив у силі вирок суду колишньому народному депутату України та кандидату у президенти Олегу Царьову.

Переглянуто 231 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол