USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 29 травня 2024 10:19

WP: Трамп несподівано заявив донорам, що "бомбив би" Москву, після того, як росія напала на Україну

Тишківка. 29 травня. «Громада». Колишній президент США та кандидат на майбутніх президентських виборах Дональд Трамп на початку травня провів приватний захід із деякими з найбільших спонсорів своєї передвиборчої компанії.

Про це пише The Washington Post, передає «Громада».

Як зазначають у WP, американський експрезидент намагається залучити кошти на свою передвиборчу кампанію. При цьому розповідаючи донорам, що якщо він не стане президентом, то податки для них зростуть. 

Іншого разу, на зустрічі з керівниками нафтової промисловості, він попросив їх зібрати 1 мільярд доларів для його кампанії. За словами Трампа, зібрання такої суми буде "угодою" для бізнесменів, бо вони зможуть заощадити багато грошей, якщо його переоберуть президентом.

WP пише, що експрезидент США у такий спосіб прагне подолати грошовий розрив із Байденом, а також оплатити дорогі судові рахунки за чотирма його кримінальними обвинуваченнями.

Найчастіше коментарі Трампа на подібних заходах стосуються зовнішньої політики й тем, які він обговорює на мітингах, таких як інфляція та імміграція.

Однак саме на одному із заходів він заявив, що "бомбив би Москву та Пекін, якби росія напала на Україну або Китай — на Тайвань", якби він був президентом.

Видання зазначило, що така заява здивувала деяких донорів, які були присутні на заході.

Вибори президента США

День виборів призначений на 5 листопада 2024 року. До 6 січня 2025-го голоси виборців мають бути офіційно підраховані в Конгресі, а 20 січня 2025 року відбудеться інавгурація обраного президента.

Наразі Демократична та Республіканська партії США мають визначитися зі своїми кандидатами на національних з'їздах. 

15 липня 2024 року офіційно визначити свого кандидата мають республіканці, а 19 серпня — демократи. Після цього протягом осені 2024-го триватимуть дебати й агітація.

 

Переглянуто 120 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол