USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 26 травня 2022 13:07

Виконком прийняв рішення щодо комуністичної символіки

Тишківка. 26 травня. «Громада». Виконавчий комітет Тишківської сільської ради створив та затвердив склад комісії по інвентаризації будівель у закладах освіти, культури та охорони здоров’я Тишківської територіальної громади щодо наявності символіки комуністичного (російського) режиму.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 26 травня, передає «Громада».

«Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 21 травня 2022 року №329-р «Про консультативну раду з питань очищення культурної спадщини Кіровоградської області від маркерів російської імперії та Радянського Союзу», вимог листа Новоукраїнської районної військової адміністрації від 10.05.2022 року №01-26/113/4 «Про наявність російської символіки», виконавчий комітет вирішив:
1. Створити та затвердити склад комісії по інвентаризації будівель у закладах освіти, культури та охорони здоров’я Тишківської територіальної громади щодо наявності символіки комуністичного (російського) режиму (додається)», - йдеться в проекті рішення.


Тепер комісії потрібно здійснити інвентаризацію будівель у вказаних закладах та виявити, за наявності, символіку комуністичного (російського) режиму, про що скласти відповідні акти.
У той же час, виконавчому комітету сільської ради провести видалення виявленої символіки комуністичного (російського) режиму відповідно до чинного законодавства.
Контроль за виконанням даного рішення покладено на першого заступника сільського голови Михайла Стадніка.

Склад комісії:
1. Тетяна Сивак – голова комісії;
2. Володимир Перевєдєнцев;
3. Лариса Литвак;
4. Володимир Чабанов;
5. Ігор Шевченко.

Рішення прийнято одноголосно. 

Переглянуто 285 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол