USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 29 липня 2021 13:43

Виконком затвердив план заходів щодо складання бюджету на три роки

Тишківка. 29 липня. «Громада». Виконавчий комітет Тишківської сільської ради затвердив план заходів по підготовці прогнозу бюджету громади на 2022-2024 роки, повідомляє кореспондент «Громади».

«Керуючись ст. 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 31.05.2019 № 228 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо підготовки та затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні», виконавчий комітет вирішив: 1. Затвердити план заходів по підготовці прогнозу бюджету Тишківської сільської територіальної громади на 2022 -2024 роки», - йдеться в документі.


Відзначимо, що начальникам управлінь та відділів сільської ради, розпорядникам бюджетних коштів, іншим виконавцям, визначених у плані заходів, необхідно забезпечити його виконання відповідно до встановлених термінів.
Головним розпорядникам бюджетних коштів сільського бюджету при складанні проекту бюджету Тишківської сільської територіальної громади на 2022 рік:
- Провести оптимізацію потреби у видатках на утримання галузей та фінансування програм, затверджених сільською радою, шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань розпорядників коштів, з метою формування бюджетних запитів відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України в межах прогнозних обсягів видатків, доведених фінансовим відділом Тишківської сільської ради.
- Неухильно дотримуватись вимог частини четвертої статті 77 Бюджетного кодексу України.


Додамо, що начальнику фінансового відділу Оксані Головань потрібно провести організаційну роботу із виконання плану заходів та спільно із головними розпорядниками бюджетних коштів сільського бюджету забезпечити своєчасне складання прогнозу бюджету Тишківської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки та проекту бюджету Тишківської сільської територіальної громади на 2022 рік.
Контроль за виконанням даного рішення покладено на начальника фінансового відділу Оксану Головань.

Зі слів начальниці фінансового відділу, дохідна частина бюджету у 2022 році складе 32 912 000 гривень. Відбудеться це за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати, індексації та орендної плати за землю. З цих коштів, очікується 11 мільйонів гривень доходу від орендної плати з юридичних осіб.

 Також від члена виконкому Ігоря Неофіти пролунала пропозиція в наступних бюджетах виділяти 20% на  розвиток громади. Рішення прийнято одноголосно. 

 

 

Переглянуто 546 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому