USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 04 листопада 2023 09:37

В Україну прибула з візитом фон дер Ляєн

Тишківка. 4 листопада. "Громада". До Києва з офіційним візитом 3 листопада прибула президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн. Заплановано її виступ у Верховній Раді України.

Інформує "Громада", посилаючись на obozrevatel

Про приїзд високої гості повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Напередодні візиту фон дер Ляєн в українському інформпросторі активно обговорювалося, що вона може привезти в Україну "позитивні новини" щодо євроінтеграції нашої держави.

  Сьогодні до Києва прибула президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. Чекаємо на її виступ у парламенті", – написав Железняк.

Напередодні візиту президентки Єврокомісії народний депутат Олексій Гончаренко, що входить до української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, заявляв, що фон дер Ляєн привезе в Україну "позитивні новини" щодо інтеграції нашої держави до Євросоюзу.

Під час цього візиту вона оголосить про те, що Європейська комісія дає позитивний висновок щодо того, аби розпочинати переговори. Це називається "відкриття переговорів щодо вступу", – зазначав Гончаренко.

Натомість деякі ЗМІ з посиланням на джерела в українському уряді зазначали, що оголошення про початок переговорів щодо вступу України до ЄС від цього візиту очікувати не варто.

Про переговори про вступ до ЄС поки говорити зарано. Спочатку має бути позитивна оцінка виконання рекомендацій. Але й це теж буде не завтра, а наступного тижня. А завтра має бути якийсь оптимістичний сигнал", – цитували ЗМІ слова джерела напередодні.

Нагадаємо, наприкінці жовтня президентка Єврокомісії заявляла, що ЄС готує сильний удар по доходах Росії. До 12-го пакету санкцій можуть увійти обмеження проти російських алмазів, що має сильно вдарити по РФ – адже вона є найбільшим у світі постачальником дрібних алмазів. Водночас фон дер Ляєн зазначила, що "Росія має заплатити за довгострокове відновлення України". З цією метою, за її словами, в ЄС провели дискусію щодо заморожених російських активів на 211 млрд євро на територіях країн-членів союзу.

Переглянуто 235 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол