USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 10 березня 2023 08:31

Україна захищає Молдову та всю Європу, - прем’єр Речан

Тишківка. 10 березня. "Громада". Прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан наголосив на взаємозв’язку оборони України від російської військової агресії із захистом власної країни, а також усієї Європи.

Інформує "Громада", посилаючись на Цензор.НЕТ

У спілкуванні з журналістами глава уряду Молдови не зміг дати чіткої відповіді на питання про хід розслідування після падіння та ідентифікації ракет на території країни, але зазначив, що ці ракети "падають сюди через війну Росії та агресію в Україні".

Ми повинні дякувати Україні та українцям за те, що вони захищають свою Батьківщину, захищають нас і всю Європу", - сказав Речан.

Також, на думку прем'єра, Молдові варто зміцнювати свої можливості протиповітряної оборони. Глава уряду звернув увагу, що хоча прольотів ракет 9 березня, коли РФ влаштувала чергову атаку по Україні, над Молдовою не було, це "не означає, що не потрібно готуватися до ризиків".

Сьогодні Республіка Молдова стикається з цими викликами, і ми продовжуватимемо забезпечувати мир і спокій. Зосередимося і працюватимемо кожен на своєму місці", - сказав Речан.

Переглянуто 188 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол