USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 24 листопада 2021 10:06

У Піщаному Броді перевірили об’єкт, який планують відремонтувати за програмою «Велике будівництво» у 2022 році

Тишківка. 24 листопада. «Громада». За дорученням голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної спеціалісти управління капітального будівництва, регіонального розвитку, містобудування та архітектури продовжують інспектування об’єктів спорту, інфраструктури та освіти в області, які планують сучасно оновити і технічно облаштувати по програмі Президента України «Велике будівництво». Інформує «Громада» з посиланням на пресслужбу ОДА.

Перевіряється реальний стан об'єктів, наявна інфраструктура, проєктні рішення, у тому числі особливо звертають увагу на забезпечення вимог інклюзивності.
Зокрема, перевірили ДНЗ «Калинка» села Піщаний Брід Новоукраїнського району. У закладі працює 2 групи, частково виконано реконструкцію даху, замінено вікна. У 2022 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво» заплановано капітально відремонтувати будівлю ДНЗ із дотриманням усіх вимог безбар’єрності.

«Також наші спеціалісти перевірили місцеву школу, тут планують у 2022 році відремонтувати спортзал в рамках «Великого будівництва». Додам, що технічно школа оснащена бездротовим інтернетом, є комп’ютери, інтерактивні дошки. Але на жаль, фізичних заходів із сучасної інклюзії тут не забезпечено», - повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторія Кулікова.

 

Переглянуто 564 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому