USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 25 лютого 2022 01:44

У Київ зайшли диверсійні групи ворога – Президент

Тишківка. 25 лютого. «Громада». Володимир Зеленський заявив, що у Київ зайшли диверсійні групи ворога.Про це Глава держави повідомив під час свого звернення, передає «Громада» з посиланням на «Укрінформ».

"В Київ зайшли диверсійні групи ворога. Тому прошу киян: будьте уважними, дотримуйтеся правил комендантської години", – заявив Зеленський.


Також Глава держави повідомив, що у четвер збройним силам вдалося захистили майже всю територію, яка зазнала безпосередніх ударів.

"Відбивають ту, яку ворогу вдалося зайняти. Наприклад, Гостомель під Києвом. Це дає більше впевненості столиці. За попередніми даними, ми втратили за сьогодні 137 наших героїв – наших громадян. Військових і цивільних", - сказав він, хвилиною мовчання вшанувавши пам'ять тих, хто загинув на острові Зміїний.

"На нашому острові Зміїний, захищаючи його до останнього, всі хлопці-прикордонники геройськи загинули. Але не поступилися. Всім їм буде присвоєно звання Героя України посмертно", - зазнавив Зеленський.

Президент також повідомив, що залишається в урядовому кварталі разом з усіма, хто необхідний для роботи центральної влади.

"За наявною у нас інформацією, ворог позначив мене як ціль номер один. Мою родину – як ціль номер два. Вони хочуть знищити Україну політично, знищивши Главу держави" - заявив Зеленський.

Переглянуто 394 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Media

Суші Джан в Кропивницькому