USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 12 березня 2023 06:51

Росіяни в паніці: натівський Б-52 пролетів вздовж кордону й "імітував пуски на Санкт-Петербург"

Тишківка. 12 березня. "Громада". Ввечері 11 березня ядерний американський бомбардувальник B-52 Stratofortress у супроводі винищувачів НАТО пролетів біля кордону із Росією. І він начебто відпрацював вихід на рубіж умовного пуску крилатих ракет у напрямку Санкт-Петербурга.

Інформує "Громада", посилаючись на 24 канал


Деталі повідомив віцепрем'єр та міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. Він сказав, що польські винищувачі знову супроводжували американський стратегічний бомбардувальник B-52 Stratofortress ("Стратосферна фортеця").

Це важлива частина вправ щодо взаємодії. Разом ми дбаємо про безпеку східного флангу НАТО, – мовиться у дописі міністра у твітері.

Його курс маршруту відстежував портал Flightradar, який дозволяє в режимі реального часу спостерігати на мапі за літаками в усьому світі. Відомо, що літак пролетів через країни Балтії, що межують із кордоном Росії. Додамо, що раніше Владімір Путін оголосив про призупинення участі Росії у ДСНО. У США відреагували практично блискавично. До ЄС прилетіли відразу 4 стратегічні бомбардувальники B-52. Тепер вони перебуватимуть на авіабазі в Іспанії. Згодом Путін заявив, що Росії хоче повернутися до обговорення ядерної зброї Франції та Великої Британії. Бункерний дід пожалівся на НАТО, яке виявилося "військовим блоком, а не політичним".
У росіян справжня паніка
Тим часом у російських пабліках ця новина навела хаосу. Громадяни країни-агресорки в паніці. Російські телеграм-канали заявляють, що американський бомбардувальник B-52 Stratofortress нібито відпрацьовував тренувальні польоти з пуску ракет по Санкт-Петербургу. Раніше міністр оборони Естонії Ханно Певкур сказав, що східний фланг НАТО найважливішим для Альянсу, тому він має бути в безпеці. Оскільки саме на цьому напрямку проходить кордон з головним ворогом – Росією. Міністр оборони заявляє, що чітке формулювання поняття "ворог" в Альянсу сформувалося саме під час Мадридського саміту, який відбувся у червні 2022 року. Тоді члени НАТО визначили Росію як найбільшу загрозу

Переглянуто 206 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол