USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 17 березня 2023 08:33

Перемога над росією стане найважливішим кроком для вступу України в НАТО, - Блащак

Тишківка. 17 березня. "Громада". Українська перемога у війні з росією стане найважливішим кроком на шляху до вступу в НАТО.

Інформує "Громада", посилаючись на ua.news

Про це заявив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, передає Укрінформ. Він заявив, що Варшава виступає на боці України в питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції. Однак на сьогодні найважливішим завданням є гарантування того, що Україна вистоїть як суверенна держава.

Ми повинні мобілізувати якомога більше військових, економічних і фінансових ресурсів, щоб виграти цю війну. Безперечно, перемога України є її найважливішим кроком до можливого вступу до структур НАТО»,- сказав Блащак.

За його словами, на саміті НАТО у Вільнюсі буде «чудова нагода» поговорити про перспективи України у Північноатлантичному альянсі.

На мою думку, фундаментальним принципом Альянсу є збереження відкритих дверей до НАТО для нових членів. Інтеграція України до європейської та євроатлантичної спільноти стане найкращою інвестицією для стабільності на нашому континенті», - підкреслив польський міністр.

Переглянуто 37 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол