USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 16 квітня 2024 19:18

ПАРЄ прийняла резолюцію із закликом передати заморожені активи рф на відбудову України

Тишківка. 16 квітня. «Громада». Парламентська асамблея Ради Європи у вівторок, 16 квітня, закликала передати заморожені російські активи на відбудову України.

 Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко,  передає «Громада».

Що передбачає резолюція:

створення міжнародного компенсаційного механізму під егідою Ради Європи для всебічного відшкодування збитків, завданих фізичним та юридичним особам, зокрема Україні внаслідок агресії рф;

активну співпрацю держав у якнайшвидшій передачі наявних активів росії до створеного міжнародного механізму компенсації;

створення міжнародного трастового фонду, куди будуть передані на зберігання всі російські державні активи;

створення неупередженої та ефективної міжнародної комісії для розгляду позовів, поданих Україною та постраждалими суб'єктами, а також фізичними та юридичними особами, які вимагають відшкодування збитків, завданих агресією рф.

«Асамблея закликає розширити дію резолюції й на активи російських олігархів в ЄС, які співпрацюють із Кремлем. Це була моя правка, яку я активно відстоював», - написав Гончаренко.

Друга правка, за його словами, - розробити механізм притягнення до відповідальності для тих хто співпрацює з Кремлем (у вигляді конфіскації майна) для відбудови України.

Раніше ми писали, що на пленарному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи в Страсбурзі відбудеться голосування стосовно приєднання Косова до складу організації.

Також нагадаємо, що політичний комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи на засіданні 27 березня рекомендував запросити частково визнану Республіку Косово до Ради Європи

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Переглянуто 155 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол