USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 09 лютого 2024 09:39

Нуланд хотіла примирити Зеленського і Залужного - ЗМІ

Тишківка. 9 лютого. "Громада". Заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд пропонувала згладити розбіжності між президентом Володимиром Зеленським та головкомом ЗСУ Залужним, коли дізналася про наміри глави держави відправити генерала у відставку.

Інформує "Громада", посилаючись на Хвиля

За даними видання, після витоку інформації про зняття Залужного Нуланд і посол США в Україні Бріджіт Брінк зустрілися 31 січня в Києві з міністром оборони України Рустемом Умєровим. За словами джерела, Умєров пояснив майбутню заміну Залужного тим, що генерал не надав офісу Зеленського плани військової кампанії на 2024 рік. Він також повідомив, що Залужний скептично ставиться до наказів та публічних заяв Зеленського, вважаючи їх нереалістичними, і, крім того, вів прямі переговори з союзниками щодо постачання зброї, виключивши з цього процесу міністерство оборони. Джерела повідомили, що Нуланд була незадоволена зняттям Залужного з посади й запропонувала "згладити розбіжності" між сторонами.

На цьому тлі не дивно, що напруга між двома вищими лідерами України досягла точки кипіння. Однак вибір Зеленським у якості нового головнокомандувача генерала Сирського, колишнього командувача Сухопутними військами України, передбачає наявність іншого порядку денного", - зазначають журналісти.

Переглянуто 91 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол