USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 14 січня 2022 11:29

Марія Чорна зустрілася з керівниками громад Новоукраїнського району

Тишківка. 14 січня. «Громада». Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна провела співбесіди з очільником Новоукраїнської РДА Олександром Дубченком та головами громад Новоукраїнського району з підсумовування соціально-економічного розвитку у 2021 році та визначення пріоритетних завдань щодо забезпечення сталого розвитку у цьому році.

 Такі співбесіди вже пройшли з керівниками громад Кропивницького та Голованівського районів. Сьогодні керівники громад Новоукраїнського району надали звіт щодо ситуації з розвитком очолюваних ними територій за минулий рік.

«Мета таких співбесід важлива – обласна державна адміністрація і керівники територій мають розуміти основні пріоритети державної політики. Керівники РДА мають знати, як розвивати свій район, а ми – розуміти, чим ми можемо допомогти вам. Це першочергові кроки, які ми робимо одразу на початку нового року», - зазначила Марія Чорна.

Керівники громад детально окреслили питання, актуальні для вирішення у цьому році та отримали обґрунтовані відповіді та рекомендації від керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

Переглянуто 125 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому