USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 15 квітня 2024 13:53

Макрон розраховує на перемир’я в Україні та Газі на час літніх Олімпійських ігор

Тишківка. 14 квітня. «Громада». Президент Франції Еммануель Макрон запропонував на час Олімпійських ігор у Парижі зупинити основні військові конфлікти на планеті, в тому числі і в Україні.

В інтерв'ю RMC та BFMTV він заявив, що розраховує на підтримку його ініціативи партнерами, закрема Китаю, передає «Громада».

Зі слів Макрона, він має намір обговорити «олімпійське перемир'я” з лідером Китаю, який приїде до Парижа за декілька тижнів. Майбутні літні Олімпійські ігри він порівняв з Олімпіадою у Пекіні напередодні російського військового вторгнення до України.
Таке бажане для Парижа «перемир'я” Макрон назвав «дипломатичним моментом заради миру”. При цьому він додав, що йдеться не лише про війну росії проти України. Також він сподівається зупинити військові дії між Ізраїлем та ХАМАС та війну в Судані.

«Лідер Китаю за кілька тижнів приїде до Парижа. Я попросив його допомогти. 2022 року перед нами також стояло таке ж завдання перед зимовими Олімпійськими іграми, які приймав Китай... Це також може стати дипломатичним моментом заради миру”, - сказав Макрон.

 

Переглянуто 163 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол