USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 26 вересня 2022 13:39

Кабмін ухвалив рішення провести аудит органів виконавчої влади: кількість чиновників зміниться

Тишківка. 26 вересня. «Громада». В Україні ухвалили рішення провести функціональний аудит в міністерствах, центральних органах виконавчої влади та їх територіальних органах. Відомства у сфері національної безпеки та оборони є виключенням.

Про це повідомили у постанові № 824-р, передає «Громада».

Аудит не стосуватиметься органів, які перебувають на тимчасово окупованій території України. У документі зазначено, що в інших відомствах мають аудит до 31 жовтня.

Кабмін та Національне агентство з питань державної служби мають отримати звіти до 2 листопада. За результатами аудитору до Кабміну мають подати пропозиції щодо підвищення ефективності державного управління та державної служби. Кінцевий строк — 23 грудня.

 

Функціональний аудит потрібен для визначення критичних, актуальних та неактуальних функцій органу виконавчої влади. На меті підготувати пропозиції щодо їх збереження або виключення, необхідності виконання або навпаки в умовах воєнного стану.

 

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що кількість чиновників планують зменшити на 30%. Таке дозволить зменшити витрати на державний апарат на 11,8 млрд гривень порівняно з минулим роком.

Переглянуто 103 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому