USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 04 лютого 2023 12:52

Авіакатастрофа у Броварах: за два тижні розшифрують дані “чорних скриньок”

Тишківка. 4 лютого. "Громада". Авіакатастрофа у Броварах, в якій загинуло керівництво МВС, активно розслідується. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас в ефірі телеканалу “Ми-Україна”.

Інформує "Громада", посилаючись на weukraine.tv

За його словами, наразі спеціалісти займаються розшифровкою “чорних скриньок”. Це триватиме приблизно два тижні.

Про що можна сказати зараз: пріоритетними є версії помилки пілота та технічної несправності гвинтокрила. Не відкидається версія диверсії. Але вона йде не однією з пріоритетних. Ми розуміємо, що під час таких подій є дуже важливою інформація з ящиків. Я знаю, що наші правоохоронці вже працюють з французькими колегами. Сподіваюсь, що за тиждень, максимум два, вже будуть розшифровані чорні ящики. Після цього ми зможемо більш детально ознайомитися з найбільш пріоритетною версією загибелі Монастирського та команди”, – розповів Іонушас.

Разом з тим він наголосив, що усі гелікоптери ДСНС, які закуповувалися разом з тим, що розбився, знаходяться під контролем парламентського комітету. Нагадаємо, 18 січня гелікоптер ДСНС з керівництвом МВС на борту зазнав авіакатастрофи. Він впав на дитячий садок у місті Бровари на Київщині. Всі, хто знаходився у гелікоптері, загинули. Також померла одна дитина. Колишній співробітник зовнішньої розвідки Олександр Зеленько заявив, що до авіакатастрофи у Броварах може бути причетний хтось із середини.

Переглянуто 70 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол