USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 21 грудня 2021 02:30

«Альфа-Банк» звернувся до жителів громади

Тишківка. 21 грудня. «Громада». Керівництво обласного відділення АТ «Альфа-Банк» зробило заяву до жителів Тишківської громади з проханням оформляти картки банку, інформує «Громада».

«Як Ви знаєте, достатньо давно, в приміщенні ТОВ «Агротех», розташований банкомат АТ «АЛЬФА-БАНК». Правлінням банку, ще пів року тому, було висунуто умови користування банкоматом. Голова сільської ради Іван Завалко запевнив, що для громадян села умови будуть виконані. Багато складних питань за цей час було вирішено, аби банкомат працював для жителів громади», - йдеться в заяві.

Відзначається, що очільник громади Іван Вікторович і сам уклав договір про обслуговування з банком.

«Але перемовини ще ведуться. Це і регулярне обслуговування банкомату, і встановлення для зручності населення. Але, як завжди, в наш складний час, залишається «АЛЕ». Керівництво АТ «АЛЬФА-БАНК», розраховувало на збільшення кількості клієнтів. Але цього не сталося в повному обсязі. Якщо кількість жителів громади, які будуть обслуговуватись в АТ «АЛЬФА-БАНКУ», не зросте, то керівництво змушене буде забрати банкомат. Тому, просимо Вас, допомогти сільському голові та, в першу чергу, своїй громаді й стати клієнтом «АЛЬФА-БАНКУ», - наголосили в установі.

Щоб оформити картку для обслуговування АТ «АЛЬФА-БАНК», потрібно звернутися до сільської ради з паспортом та ідентифікаційним кодом.

 

Переглянуто 352 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому