USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Блоги

У Кропивницькому зросла вартість проїзних квитків у автобусах і тролейбусах. Причиною стала зміна цін на разову поїздку в громадському транспорті міста. Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета. Відтепер вартість проїзного для службових поїздок робітників підприємств, установ та організацій в тролейбусі становитиме 300 грн/місяць, в автобусі – 330 грн/місяць, змішаний квиток на автобус і тролейбус – 600 грн/місяць. Проїзний для громадян в тролейбусі коштуватиме – 250 грн/місяць (раніше 140 грн/місяць), в автобусі – 280 грн/місяць (раніше 190 грн/місяць), комбінований – 500 грн/місяць (раніше 300 грн/місяць). За студентський проїзний квиток в тролейбусі треба буде віддати 160 грн/місяць (раніше…
У Кропивницькому зросла вартість проїзних квитків у автобусах і тролейбусах. Причиною стала зміна цін на...
Ювiлярку, яка проживає у селi Турiя, привiтали. Вiд громади вручили їй квiти та грошi. Онук iменинницi Олександр Йосипенко розповiв Суспiльному, що його бабуся все життя працювала у колгоспi дояркою на фермi, та ланковою — сапала буряки. Жiнка пережила Голодомор. “Коли у вiйну розбило хату, разом з батьками викопали та жили у землянцi. А потiм вже збудували будинок, так нам розповiдала бабуся. Виховала двох дiтей — доньку та сина. Усе болить, але в магазин ще ходить сама. Нiколи тепло не одягалася, завжди ходила у калошах на босу ногу i не лежала у лiкарнi”, — сказав онук.
Ювiлярку, яка проживає у селi Турiя, привiтали. Вiд громади вручили їй квiти та грошi. Онук...
У Крoпивницькoму фахівці лабцентру прoвели перші дoслідження кліщів й підтвердили циркуляцію збудника кліщoвoгo бoреліoзу (хвoрoби Лайма) в місті. Прo це CBN пoінфoрмували в пресслужбі oбласнoгo лабoратoрнoгo центру. У лабoратoрії дoслідили 46 кліщів, яких відлoвили на Рoвенськoму кладoвищі. У 12 з них виявлені збудники хвoрoби Лайма.
У Крoпивницькoму фахівці лабцентру прoвели перші дoслідження кліщів й підтвердили циркуляцію збудника кліщoвoгo бoреліoзу (хвoрoби...
В Кировоградской области в полицию обратилась местная жительница и сообщила, что недалеко от ее дома в водоеме тонет девушка. Об этом сообщает CBN. Когда правоохранители прибыли на место проишествия, они девушку, которая пыталась удержаться на плаву. Правоохранители вытащили 21-летнюю утопающую на берег. Подробности проишествия уточняются. Ранее в Полтаве на реке Ворскла утонули три человека.
В Кировоградской области в полицию обратилась местная жительница и сообщила, что недалеко от ее дома...
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол