USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 10 березня 2023 08:53

Збільшилась чисельність козуль, кабанів та зайців-русаків. У лісах Кіровоградщини порахували диких тварин

Тишківка. 10 березня. "Громада". У лісах Кіровоградської області порахували диких тварин. Про це Суспільному розповіла фахівчиня зі зв’язків із громадськістю та пресою Центрального лісового офісу Тетяна Будько.

Інформує "Громада", посилаючись на Суспільне Кропивницький

Облік проводили у січні за участі користувачів мисливських угідь, єгерів філій Центрального лісового офісу підприємства "Ліси України" та представників Держекоінспекції. Рахували за допомогою опитувань, а також тепловізійних приладів і фотопасток, на полях – методом шумового прогону (звірів переганяють через поле та рахують).
У лісах регіону нарахували:
344 оленів,
6373 козулі європейської,
686 диких кабанів,
67857 зайців-русаків.
У порівнянні з минулим роком, у Кіровоградській області збільшилась чисельність козулі європейської, кабанів та зайців-русаків. Не змінилась кількість оленів. За результатами зимового обліку визначили, що у лісах Кіровоградської області чисельність диких тварин перевищує рівень, потрібен для підтримки екосистеми, меншою є популяція дикого кабана.
Що відомо
Зі слів Тетяни Будько, під час воєнного стану у лісах Кіровоградської, Черкаської та Вінницької областей полювати та відвідувати ліси заборонено. Розпорядження діє з кінця березня. Заборона не поширюється на військових, поліціянтів, рятувальників та лісівників. У травні бджолярам дозволили вивозити в ліс пасіки.

Переглянуто 54 разiв
Категорія: Агроновини
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол