USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 15 лютого 2024 16:31

Стало відомо, кому можна подарувати землю сільгосппризначення

Тишківка. 15 лютого. "Громада". Відповідно до частини 3 статті 131 ЗК України земельні ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності можуть бути відчужені лише за договорами купівлі-продажу, дарування, довічного утримання, спадкового договору, міни, шляхом внесення до статутного (складеного) капіталу чи шляхом звернення стягнення на них.

Інформує "Громада", посилаючись на agronews

Про це повідомляє Земельний фонд України. Згідно з нормами цивільного законодавства за договором дарування одна сторона (дарувальник) передає або зобов’язується передати в майбутньому другій стороні (обдаровуваному) безоплатно майно (дарунок) у власність. Договір, що встановлює обов’язок обдаровуваного вчинити на користь дарувальника будь-яку дію майнового або немайнового характеру, не є договором дарування. Власник сільськогосподарської ділянки може подарувати її лише найближчим родичам.

До них належать:
інший з подружжя;
діти, батьки, рідні (повнорідні й неповнорідні) брати й сестри;
двоюрідні брати й сестер, дід, баба, онуки, правнуки, рідні дядьки та тітки, племінниці та племінники, пасинок, падчерка, вітчим, мачуха.
Ця вимога не поширюється на земельні ділянки несільськогосподарських угідь (крім земельних ділянок під польовими дорогами, запроєктованими для доступу до земельних ділянок) та земельні ділянки для садівництва.

Переглянуто 383 разiв
Категорія: Агроновини
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол