USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 30 грудня 2022 10:39

Перед святами дорожчають цибуля, огірки та банани

Тишківка. 30 грудня. "Громада". Після зниження цін на минулому тижні, напередодні Нового року, черговий раз в Україні подорожчала ріпчаста цибуля. Також піднялися ціни на огірки і банани.

Інформує "Громада", посилаючись на agrotimes

Експерти проєкту зазначають, що на цибулі в першу чергу зросли мінімальні межі цінового діапазону через розпродаж фермерами продукції низької та середньої якості. Додають, що у той час, коли ціни на тепличні томати протягом тижня залишились незмінними, огірки несуттєво додали у ціні.

Через обмежену пропозицію імпортної продукції та підвищений попит з боку покупців перед новорічними святами, продавці не припиняли спроб поступово підіймати ціни на наявні партії огірків», – пояснюють в «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Лідером з темпу зростання відпускних цін на поточному тижні безсумнівно стали банани, у той час, коли попередні цінники на мандарини, апельсини та лимони залишились без змін. Тільки за останні 7 днів банани в Україні подорожчали більше ніж на 20%, причиною чому були перебої у постачаннях та підвищений передноворічний попит з боку покупців. За прогнозами аналітиків проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» саме цибуля після новорічних свят може найактивніше дорожчати серед усіх позицій борщового набору, причиною чому є обмежені запаси цієї продукції в українських фермерів. У той час подальшого стрімкого зростання цін на тепличні овочі аналітики ринку не очікують. Огірки та томати можуть ще несуттєво додати у цінах на період святкових днів, але надалі, попит у цьому сегменті буде традиційно поступово згасати.

Переглянуто 126 разiв
Категорія: Агроновини
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол