USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 15 серпня 2023 09:41

Одразу вдвічі. Румунія збільшить транзит українського зерна до 4 мільйонів тонн на місяць

Тишківка. 15 серпня. "Громада". Румунія подвоїть транзитні потужності з перевалки українського зерна з 2 до 4 млн тонн на місяць.

Інформує "Громада", посилаючись на biz.nv

Про це заявив міністр транспорту та інфраструктури Румунії Сорін Гріндяну після переговорів із представниками США, Європейського Союзу, України та Молдови.

Ми погодилися, що експорт українського зерна має бути прискорено в контексті атак на українські порти Рені та Ізмаїл, що відбулися останніми тижнями. Під час цих зустрічей ми наголосили на важливості румунських наземних, залізничних і морських транспортних шляхів для підтримання безперервного потоку експорту та імпорту з України», — завив міністр.

За його словами, з точки зору транспорту на Дунаї Сулинський канал є єдиним життєздатним водним шляхом для цих перевезень, тому важливо оптимізувати його пропускну здатність.

Це була надзвичайно хороша і плідна зустріч, яка дасть нам змогу, завдяки заходам, яких ми вживемо, збільшити пропускну спроможність транзиту зернових з України через Румунію, тож ми зможемо досягти мети майже в 4 млн тонн на місяць із 2 млн тонн, які ми маємо зараз», — додав міністр.

Переглянуто 197 разiв
Категорія: Агроновини
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол