USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 26 січня 2022 11:44

Два види податків відтепер не сплачуються під час продажу землі

Тишківка. 26 січня. «Громада». Із 1 січня 2022 року набули чинності зміни, унесені до п. 172.1 Податкового кодексу Законом від 30.11.2021 № 1914-IX. Вони стосуються оподаткування доходів, отриманих від продажу землі сільськогосподарського призначення, інформує «Громада» з посиланням на «Агровісник Кіровоградщини».

Зокрема, тепер не оподатковується один раз протягом року дохід, отриманий власником від продажу земельної ділянки сільгосппризначення, яка виділена в натурі (на місцевості) власнику земельної частки (паю), за умови, що вона перебуває у нього у власності понад три роки.
Причому якщо ділянку продає спадкоємець, то ПДФО та ВЗ при першому продажі також не сплачуються і вимога про перебування земельної ділянки у власності не менш як три роки до спадкоємця не застосовується.
Нагадаємо, до 1 січня 2022 року від обкладення ПДФО та ВЗ звільнялися тільки сільгоспземлі із цільовим призначенням «для ведення фермерського господарства», «для ведення особистого селянського господарства», «для ведення садівництва».
Тобто тепер, окрім земель із цільовим призначенням, наведеним вище, і землі із цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», які були отримані при розпаюванні земель КСП та згодом приватизовані, а також отримані у спадщину, також можна продавати без сплати ПДФО та ВЗ

Переглянуто 899 разiв
Категорія: Агроновини
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому