USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Суспільство

Тишківка. 28 листопада. "Громада". За минулу добу у Кіровоградській області рятувальники витягли зі снігових заметів 211 машин. Завтра, 29 листопада, в області прогнозують погіршення погоди – дощ, температуру повітря 1° тепла, що призведе до ожеледиці.
Тишківка. 28 листопада. "Громада". За минулу добу у Кіровоградській області рятувальники витягли зі снігових заметів 211...
Тишківка. 28 листопада. "Громада". На 11:00 через вітер та мокрий сніг без електропостачання залишаються 10 населених пунктів Кіровоградської області. Вони розташовані у Новоукраїнському районі.
Тишківка. 28 листопада. "Громада". На 11:00 через вітер та мокрий сніг без електропостачання залишаються 10 населених...
Тишківка. 23 дистопада. "Громада". В Україні з 1 січня 2024 року підвищиться максимальна сума пенсійних виплат. У зв'язку з цим деякі громадяни отримають чималу надбавку у більш ніж дві тисячі гривень.
Тишківка. 23 дистопада. "Громада". В Україні з 1 січня 2024 року підвищиться максимальна сума пенсійних виплат....
Тишківка. 21 листопада. "Громада". На українських автозаправних станціях оновили вартість пального.
Тишківка. 21 листопада. "Громада". На українських автозаправних станціях оновили вартість пального.
Тишківка. 21 листопада. "Громада". В Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.
Тишківка. 21 листопада. "Громада". В Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.
Тишківка. 18 листопада. "Громада". На Стрийщині фермер обдурив сім’ю переселенців та примусив їх працювати на себе без оплати. Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області.
Тишківка. 18 листопада. "Громада". На Стрийщині фермер обдурив сім’ю переселенців та примусив їх працювати на себе...
Тишківка. 14 листопада. "Громада". Внаслідок повномасштабної війни багато людей в Україні отримали статус ВПО та потребують допомоги від держави. Наразі внутрішньо переміщеним особам, у чиїх родинах є малолітні діти, та які мешкають у регіонах, де не працюють дитячі садочки, можуть продовжити виплати.
Тишківка. 14 листопада. "Громада". Внаслідок повномасштабної війни багато людей в Україні отримали статус ВПО та потребують...
Тишківка. 12 листопада. "Громада". Внаслідок поривів вітру та дощів знеструмлені 75 населених пунктів у трьох регіонах України. Це – Кіровоградська, Дніпропетровська та Полтавська області. Наразі аварійні бригади обленерго працюють над відновленням електрики.
Тишківка. 12 листопада. "Громада". Внаслідок поривів вітру та дощів знеструмлені 75 населених пунктів у трьох регіонах...
Тишківка. 11 листопада. "Громада". СБУ викрила на Закарпатті швейну фабрику, яка обшивала російську збірну з лижного спорту. Про це повідомляє Служба безпеки України.
Тишківка. 11 листопада. "Громада". СБУ викрила на Закарпатті швейну фабрику, яка обшивала російську збірну з лижного...
Тишківка. 9 листопада. "Громада". Розповідаємо, як зміниться ціна на хліб в Україні та що може вплинути на кінцеву вартість.
Тишківка. 9 листопада. "Громада". Розповідаємо, як зміниться ціна на хліб в Україні та що може вплинути...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол