USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Суспільство

Тишківка. 8 червня. "Громада". Президент України Володимир Зеленський прибув до Херсонської області, де провів координаційну нараду з ліквідації наслідків підриву дамби Каховської ГЕС.
Тишківка. 8 червня. "Громада". Президент України Володимир Зеленський прибув до Херсонської області, де провів координаційну нараду...
Тишківка. 8 червня. "Громада". У селі Мар’янське Дніпропетровської області, розташованому на правому березі Каховського водосховища, де напередодні стався військовий теракт росії, виявили несамовите видовище.
Тишківка. 8 червня. "Громада". У селі Мар’янське Дніпропетровської області, розташованому на правому березі Каховського водосховища, де...
Тишківка. 8 червня. "Громада". На ранок 8 червня середнє підтоплення становить 5,61 метра. Під водою перебуває 600 квадратних кілометрів Херсонської області.
Тишківка. 8 червня. "Громада". На ранок 8 червня середнє підтоплення становить 5,61 метра. Під водою перебуває...
Тишківка. 5 червня. "Громада". Цього літа ціна на цукор в Україні має бути стабільною.
Тишківка. 5 червня. "Громада". Цього літа ціна на цукор в Україні має бути стабільною.
Тишківка. 5 червня. "Громада". У Верховній раді зареєстрований законопроєкт про підвищення ставок акцизу на пальне. Депутат з фракції "Слуга народу" Мар'ян Заблоцький пропонує додатково збирати до бюджету 1,2 млрд гривень щомісячно.
Тишківка. 5 червня. "Громада". У Верховній раді зареєстрований законопроєкт про підвищення ставок акцизу на пальне. Депутат з фракції...
Тишківка. 4 червня. "Громада". Лише з дня повномасштабного вторгнення армії рф на територію України внаслідок збройної агресії росії загинуло 484 українські дитини.
Тишківка. 4 червня. "Громада". Лише з дня повномасштабного вторгнення армії рф на територію України внаслідок збройної...
Тишківка. 2 червня. "Громада". Вночі Росія знову обстріляла Україну дронами та ракетами, Швейцарія не підтримала закон про реекспорт зброї в Україну, в Києві примусово відкриватимуть укриття.
Тишківка. 2 червня. "Громада". Вночі Росія знову обстріляла Україну дронами та ракетами, Швейцарія не підтримала закон...
Тишківка. 2 червня. "Громада". У суботу, 3 червня, на території Кіровоградської області очікують грозу та шквальний вітер, швидкість якого сягатиме 15-20 метрів за секунду.
Тишківка. 2 червня. "Громада". У суботу, 3 червня, на території Кіровоградської області очікують грозу та шквальний...
Тишківка. 31 травня. "Громада". Фахівець звернув увагу на колізію, яка виникла довкола зростання тарифів. Так, в Україні діє заборона від парламенту на збільшення тарифів на компослуги до завершення війни.
Тишківка. 31 травня. "Громада". Фахівець звернув увагу на колізію, яка виникла довкола зростання тарифів. Так, в...
Тишківка. 30 травня. "Громада". 14:35 У ДТЕК повідомили, що 30 травня з 13:28 по всій країні відбуваються відключення світла через спрацювання автоматики на енергетичній інфраструктурі.
Тишківка. 30 травня. "Громада". 14:35 У ДТЕК повідомили, що 30 травня з 13:28 по всій країні...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол