USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Новини

Тишківка. 20 червня. «Громада». Російська армія продовжує наступальні дії по всій лінії фронту намагаючись прорвати оборону. Найбільше втрат за сьогодні росіяни зазнали на Покровському напрямку.
Тишківка. 20 червня. «Громада». Російська армія продовжує наступальні дії по всій лінії фронту намагаючись прорвати...
Тишківка. 20 червня. «Громада». У п'ятницю, 21 червня, по всій Україні графіки відключення світла діятимуть протягом усієї доби.
Тишківка. 20 червня. «Громада». У п'ятницю, 21 червня, по всій Україні графіки відключення світла діятимуть...
Тишківка. 20 червня. «Громада». Під час мобілізації іноді повістки можуть вручати чоловікам, які не досягли 25 років та які не підлягають мобілізації. Але є винятки, і декого з них все ж можуть призвати на службу.
Тишківка. 20 червня. «Громада». Під час мобілізації іноді повістки можуть вручати чоловікам, які не досягли...
Тишківка. 20 червня. «Громада». Президент Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача на тему енергетичної безпеки. Були доповіді прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра енергетики Германа Галущенка, голови НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова та командувача Повітряних сил Миколи Олещука.
Тишківка. 20 червня. «Громада». Президент Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача на тему енергетичної безпеки....
Тишківка. 20 червня. «Громада». Головне управління розвідки Міноборони під час війни прославилося своїми складними та зухвалими операціями у тилу ворога, а також на окупованих територіях. Але географія дій українських розвідників не обмежується лише територією росії та України.
Тишківка. 20 червня. «Громада». Головне управління розвідки Міноборони під час війни прославилося своїми складними та...
Тишківка. 17 червня. «Громада». Українські війська під час важких боїв оточили близько 400 російських окупантів на хімічному заводі в центрі міста Вовчанськ Харківської області. Тридцять росіян вже здалися після того, як військовим країни-агресора Росії не вдалося прорвати оборону Збройних сил України.
Тишківка. 17 червня. «Громада». Українські війська під час важких боїв оточили близько 400 російських окупантів...
Тишківка. 17 червня. «Громада». У вівторок, 18 червня, графіки відключень електроенергії в Україні будуть діяти цілодобово в усіх регіонах України. Живлення об’єктів критичної інфраструктури обмежуватися не буде.
Тишківка. 17 червня. «Громада». У вівторок, 18 червня, графіки відключень електроенергії в Україні будуть діяти...
Тишківка. 17 червня. «Громада». Тишківський «Агротех» у першому матчі ½ фіналу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд переміг савинську «Олімпію» з рахунком 3:1, передає «Громада».
Тишківка. 17 червня. «Громада». Тишківський «Агротех» у першому матчі ½ фіналу чемпіонату України з футболу...
Тишківка. 12 червня. «Громада». У четвер, 13 червня, у Києві, а також Київській, Донецькій, Одеській та Дніпропетровській областях графіки стабілізаційних відключень електроенергії діятимуть з 20:00 до 22:00.
Тишківка. 12 червня. «Громада». У четвер, 13 червня, у Києві, а також Київській, Донецькій, Одеській...
Тишківка. 12 червня. «Громада». Від початку доби, 12 червня, на фронті відбулося 74 бойових зіткнення. Найгарячішим лишається Покровський напрямок.
Тишківка. 12 червня. «Громада». Від початку доби, 12 червня, на фронті відбулося 74 бойових зіткнення....
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол