USD -

27.05 /

26.65

EUR -

29.95 /

29.40

Хмарно

20°C

Кропивницький

Хмарно

Середа, 26 червня 2019 15:08

В Калинівці проведено товариські зустрічі з футболу, присвячені Дню батька

15 червня в с. Калинівка було проведено товариські зустрічі з футболу, присвячені Дню батька.

Один із матчів був проведений між вихованцями гуртку "Футбол" КЗПО "Дивосвіт" (керівник Городецький О.О.) та військовими Стрілецького батальйону Національної гвардії України в/ч 3011.

На заході були присутні Голова Первозванівської сільської ради Мудрак Прасковія Петрівна та в.о. старости Калинівського старостинського округу Скоробагата Світлана Вікторівна, які привітали усіх присутніх з Днем батька, та побажали усім гарної гри та цікавого дозвілля! І воно було дійсно цікавим. Здобувачі освіти достойно "тримали удар" проти серйозного суперника, тому проявили усі здобуті навички гри «футбол».


Незважаючи на рахунок гри 1:3 усі залишилися задоволеними: Нацгвардія - перемогою; гуртківці - забитим м'ячем; вболівальники - видовищною грою. Вразила усіх учасників заходу запекла боротьба за м'яч найменших вихованців гуртка, які, не боячись, сміливо протистояли дорослим та грали на рівних.


По завершенню товариського матчу суперники дружньо потисли один одному руки та привітали з хорошою грою. Голова Первозванівської сільської ради  Прасковія Мудрак та в.о. старости Калинівського старостинського округу Скоробагата С.В. подякували Нацгвардії за можливість взяти участь у товариській зустрічі, подарували на згадку про цей день м’яч з автографами юних футболістів та прапор України із надписом: «Дякуємо Вам за наше мирне небо!».


Воля до перемоги - ось що панували на полі в команді гуртківців! Іх по праву можна назвати справжніми переможцями, тим більше що вони її здобули з рахунком 6:0 у складі Збірної молоді села в другому товариському матчі.
І це за кілька годин до перемоги Молодіжної збірної України на Чемпіонаті світу, тим самим ствердивши, що майбутнє - за нашою молоддю!

Переглянуто 543 разiв
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому