USD -

24.30 /

24.00

EUR -

26.90 /

26.40

Сильна хмарність

5°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Середа, 26 червня 2019 15:32

Жнива 2019: старт!

На Кіровоградщині розпочалася  жнивна кампанія. Про це повідомив директор обласного департаменту АПК Сергій Коренюк. Він наголосив, що погодні умови та стан озимих дають можливість вже розпочинати жнивну кампанію.

Ранні зернові збиратимуть на площі 460 тисяч га. Очікують намолоту 1.6 млн. тон зернових. Жнива ранніх зернових триватимуть приблизно тиждень, після чого почнеться збирання пізніх сільськогосподарських культур. Також на базі кожного району відбудеться обласний семінар для аграріїв з підготовки до жнив.

На 18 червня розпочали збирання ранніх зернових аграрії Миколаївської, Одеської, Херсонської та Дніпропетровської областей. На 19 червня намолочено 128,7 тис. тон зерна нового врожаю.

Фермерські господарства та одноосібники Первозванівської ОТГ до жнив готові. За словами керівників ТОВ „ТехнопольАгро” Миколи Яценка, ТОВ „ГоризонтАгро” Володимира Решетнікова і ПП „Артур” Ігоря Шила, СФГ Фоменка Євгена , СФГ Кадигроба Сергія,  ФГ Патлаченка Петра, господарства на 100 % готові до зернозбиральної кампанії. Працівники попереджені про техніку безпеки під час збирання врожаю, небезпеку виникнення пожежі: на полях встановлені таблички „Обережно з вогнем!”. Техніка в господарствах відремонтована, сьогодні це сучасні, потужні комбайни, які дають можливість швидко косити зернові культури. ТОВ „Технополь Агро”, наприклад, минулого року придбало новий комбайн.  Щоправда жнивувати в господарстві не поспішають: озимі почуваються добре, говорить Микола Яценко, тому можна їм дати час на визрівання. Пально-мастильними матеріалами господарства забезпечені. Готові і склади для збіжжя. Прогнозами на врожаї фермери не діляться, аби не зурочити. 

 

Переглянуто 336 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому