USD -

23.85 /

23.50

EUR -

26.45 /

25.85

Хмарно

-1°C

Кропивницький

Хмарно

Понеділок, 12 серпня 2019 22:03

Водним ресурсам Кіровоградщини нанесли збитків на суму 1 млн грн.

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» має відшкодувати понад мільйон гривень збитків державі за скид недостатньо очищених вод у шість річок Кіровоградської області. Повідомляє інформаційний портал Громада з посиланням на сайт UA:Кропивницький.

За словами генерального директора обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика, платити за завдані збитки державі збираються частинами.

"По деяких показниках очисні споруди не справляються і вони скидуються у водойми з перевищеннями. Зокрема є такий показник, як фосфати - це пральні порошки, якими користуються населення. З фосфатами не можуть справитися ні одні очисні споруди ні в нашій області, ні в інших областях. Цього року передбачено близько 3 млн грн на проведення робіт з реконструкції Світловодських очисних споруд. Передбачено близько 27 млн грн.на реконструкцію цеху механічного зневоднення обласного центру. Такаж передбачено 11 млн грн на початок робіт з реконструкції очисних споруд в Знам'янці", - підсумував генеральний директор обласного підприємства "Дніпро-Кіровоград" Роман Ілик.

Переглянуто 120 разiв
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому