USD -

27.86 /

27.45

EUR -

33.01 /

32.35

Чисто

20°C

Кропивницький

Чисто

Середа, 18 грудня 2019 16:18

У СІЗО Кропивницького відбувся бунт: наразі ситуація контрольована

Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України повідомила про спроби окремих осіб дестабілізувати оперативну обстановку в Кропивницького слідчому ізоляторі. В результаті працівниця СІЗО отримала тілесні ушкодження.

"16 грудня близько 13:00 в державній установі "Кропивницький слідчий ізолятор" ув'язнений М. скоїв напад на співробітницю установи, погрожував їй та сім'ї фізичною розправою, висловлювався нецензурною лайкою та наніс тілесні ушкодження", - повідомляє адміністрація.

Також до ув'язненого М. приєдналися в'язні інших камер, які почали стукати у двері, намагалися пошкодити камерний інвентар. У зв'язку з цим начальником СІЗО було оголошено загальний збір персоналу, і прийняті першочергові заходи щодо стабілізації оперативної обстановки.

"Наразі оперативна обстановка у Кропивницькому слідчому ізоляторі перебуває під контролем. Спеціальні засоби та фізичну силу до ув'язнених не застосовували. Стан здоров'я співробітниці, яка зазнала тілесних ушкоджень, задовільний", - зазначили в адміністрації.

Сьогодні, 18 грудня, на території СІЗО працівниками ДКВС спільно з Нацгвардією, Нацполіцією та ДСНС були проведені спеціальні заходи для забезпечення правопорядку в установі.

Ситуація під повним контролем адміністрації ізолятору.

В камерах правоохоронці провели обшуки, в арештованих вилучили заборонені предмети. Всі утримувані перебувають у своїх камерах.

"Що стосується групи осіб, яка намагалась дестабілізувати обстановку в СІЗО: вони ізольовані від інших арештованих, з ними ведуться слідчі дії. Так званого «смотрящого» за установою, ув’язненого М. передано Національній поліції. Дякую всім правоохоронцям, які відновили порядок та законність у Кропивницькому СІЗО: ви спрацювали чітко, злагоджено та професійно", - прокоментував ситуацію начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Василь Коробко.

Переглянуто 652 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому