USD -

28.66 /

28.25

EUR -

33.56 /

32.95

Хмарно

8°C

Кропивницький

Хмарно

П'ятниця, 14 серпня 2020 20:52

У Кропивницькому відкрився Центр арт-терапії для ветеранів АТО та ОСС

У Кропивницькому створено Центр арт - терапії для ветеранів АТО та ООС. Участь у його презентації  взяв і міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Він долучився до арт-пікніка і разом із молоддю малював емблему уславлених «кіборгів» - бійців 3-го полку спеціального призначення.

Організаторами Центру стали невгамовні кропивницькі волонтери. Під час пікніку містяни різного віку, від малечі до ветеранів, мали можливість проявити свою творчість і фантазію у створенні  об’єктів стріт-арту. Кропивничани із задоволенням взялися за пензлі, і за декілька годин сірий паркан Krop: Hub перетворився на яскраву, різнокольорову картину. Тепер тут відображені знакові для Кропивницького символи і місця: емблеми військових частин та міські пейзажі, з якими у містян асоціюється їх рідне місто.

Поки одні малювали, інші насолоджувалися живою музикою, ласували смаколиками та брали участь у різноманітних майстер — класах. Координаторка громадського простору Krop: Hub Катерина Колтунова розповіла, що проведенням такого незвичайного пікніку у Кропивницькому вирішили презентувати центр арт - терапії для ветеранів АТО, ООС та родин військових, які загинули під час виконання бойового завдання.

Переглянуто 263 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому