USD -

28.25 /

27.85

EUR -

33.45 /

32.85

Перем. хмарність

5°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Четвер, 03 вересня 2020 16:49

У Кропивницькому продають недобудований "Колізей" за 992 тисячі гривень

У Кропивницькому продають недобудову центру дитячої та юнацької творчості. Будувати почали у 1985 році. Про це йдеться на сайті Суспільному.

Проєктували будівлю, як другий корпус центру дитячої та юнацької творчості. 28 років тому мали ввести в експлуатацію, тоді на добудову не вистачило 300 тисяч гривень. Проєкт заморозили. За цей час приміщення стало аварійним, - розповів  заступник начальника підприємства-балансоутримувача недобудови Едуард Ярушок.

У недобудованому чотирьохповерховому приміщенні мали облаштувати кіноглядацьку залу на 650 місць, обсерваторію та басейн.

Зараз перед приміщенням – дерева і кущі, сміття на території і всередині. Вікон і дверей немає.

Будівництво тривало сім років – по 1992 рік. Розраховували, що новий центр відвідуватимуть понад тисяча двісті дітей.

Як припинили будівництво, заклад був готовий на 90%, навіть була плитка у басейні і на фасаді.

На балансі комунального підприємства облради недобудова знаходиться два роки, розповідає Едуард Ярушок. Скільки треба на добудову, не знає. Щоб розібрати будівлю, треба 16 мільйонів. Грошей на це в обласному бюджеті немає, тому недобудову продають. “Первісна ціна продажу цього об’єкту складає 1 мільйон 984 тисячі 573 гривні".

На сайті платформи “Прозорро”, на якій недобудову виставили на продаж, станом на 3 вересня вона продається за 992 тисячі гривень. Аукціон завершиться 11 вересня. Якщо за цей час не продадуть, що робити з недобудовою, вирішуватимуть на сесії обласної ради, яка відбудеться 25-го вересня.

Переглянуто 942 разiв
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому