USD -

28.60 /

28.20

EUR -

34.73 /

34.05

Перем. хмарність

-1°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Середа, 18 листопада 2020 21:29

У Кропивницькому планується до реалізації проєкт реабілітації території зберігання радіоактивних відходів

У міській раді Кропивницького готується до реалізації проєкт приведення у безпечний стан майданчика захоронення відходів дезактивації “Веселівське родовище”. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Сергій Коваленко під час брифінгу сьогодні, 17 листопада.

- Ми вже тривалий час працюємо над розв’язанням цієї актуальної для громади проблемою, та, на жаль, COVID вніс корективи у наші плани. Сьогодні карантинні заходи не дозволяють повною мірою розпочати дослідницьку та локалізаційну роботу у “Веселівькому родовищі”. Ми шукали оптимальні шляхи вирішення екологічного питання та вийшли у пошуках на консорціум Швеція-Норвегія, який і планує надати місту всебічну допомогу, - відзначив Сергій Коваленко.

За інформацією начальника управління, 19 листопада відбудеться стартова міжнародна он-лайн нарада за участю спеціалістів Швеції і Норвегії, під час якої будуть обговорені деталі спільної програми дій: “Оцінка ризиків і розробка проєкту реабілітації для успадкованого майданчика зберігання радіоактивних відходів “Веселівське” у Кіровоградській області».

Переглянуто 92 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому