USD -

24.30 /

24.00

EUR -

26.90 /

26.40

Сильна хмарність

5°C

Кропивницький

Сильна хмарність

П'ятниця, 14 червня 2019 14:20

У Кропивницькому новозбудована арка здеформувала під час експлуатації

В Кропивницькому протягом тижня перевіряють на міцність  новозбудовану арку. Роботи, що до її встановлення не припиняються і досі.

Про це повідомляє нaчaльник відділу по роботі із зaсобaми мaсової інформaції в міській раді Кропивницького Сергій Якунін.

"На результати вибробувань міцності новозбудованої арки з нетерпінням чекали усі: від монтажників до керівника підприємства і міського голови. Думаю і вам буде цікаво дізнатися про висновки експертів) Вони вже є попередні. І вони вражають: якщо простою мовою, то при максимальному статичному навантаженні, а це два локомотива і два навантажених вагони, які нерухомо стоять на двох коліях над тунелем впродовж приблизно двох годин, наша арка здеформувала, тобто прогнулася, на 0,6міліметра!!!! А в динаміці - це коли два потяги одночасно проходили арку в русі назустріч один одному, деформація склала 0,2 міліметра!!! Одним словом, це говорить про те, що наша арка гожа! Ще й як гожа! Ці результати набагато кращі за допустимі проектні. Тож вітаю всіх будівельників - ви розумахи! Представники залізничників отримали попередні результати і близько 50 пар вантажних потягів сьогодні вже прогуділи над трубою, щодо міцності якої було багато скептиків", - коментує ситуацію Сергій Якунін.

Письмовий звіт очікується до 14 червня, тож тоді на станцію Кропивницький прибудуть довгоочікувані пасажирські ешелони. 

Переглянуто 928 разiв
Оцініть матеріал
(4 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому