USD -

27.95 /

27.55

EUR -

33.75 /

33.15

Сонячно

6°C

Кропивницький

Сонячно

Четвер, 21 січня 2021 22:13

У Кропивницькому побудують сучасний аквапарк, - Райкович

Сьогодні, 21 січня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів робочу зустріч з координатором проєкту C.R.E.A.M. Україна по центральному округу Тетяною Довганіч.
Перша зустріч представників міської та обласної влад з ініціаторами проєкту відбулася торік.
 
Кропивницька міська рада запропонувала іноземним інвесторам кілька проєктів для реалізації на території міста: вони визначили пріоритетним будівництво аквапарку.
 
- Нам дуже імпонує, що ваш департамент економіки дуже оперативно та якісно готує всю інформацію, про яку ми просимо. Ще жодного разу нам не відмовили, видно, що місто має бажання співпраці, - зауважила Тетяна Довганіч.
 
Міський голова запевнив – до співпраці готові: нині вишукують потенційну земельну ділянку для будівництва об’єкту.
- Сьогодні інвестори потрібні місту, як кисень. Я стою на позиції якомога системніших контактів і впровадження державно-приватного партнерства, як однієї з платформ розвитку території. Ми готові виконати всі умови інвестора, щоб у Кропивницькому з’явився аквапарк, - акцентував міський голова. - Бо це - робочі місця, це економічна привабливість, це туристичний, культурний імідж нашого обласного центру.
 
По завершенні зустрічі сторони дійшли згоди, що наступну нараду проведуть в середині лютого з представником компанії-інвестора. Паралельно фахівці готуватимуть меморандум про співпрацю.
Переглянуто 196 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини

Error: No articles to display

Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому