USD -

28.25 /

27.85

EUR -

33.45 /

32.85

Перем. хмарність

5°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Середа, 05 серпня 2020 22:15

У яких випадках перевізникам, водіям і пасажирам загрожують штрафи за порушення протиепідемічних норм

На Кіровоградщині з початку послаблення карантинних норм відновились 550 автобусних маршрутів. Із цієї кількості 169 рейсів є міжобласними. Ще 122 – міжміськими у межах регіону. У решті випадків йдеться про міські та приміські пасажирські сполучення.

Про це повідомив керівник управління інфраструктури ОДА Володимир Дмитренко сьогодні, 5 серпня.

 

«Усі перевізники мають дотримуватись протиепідемічних заходів. У постанові головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка вказано, що перевезення пасажирів можуть здійснюватися виключно в кількості місць, передбачених для сидіння. Водії та пасажири повинні перебувати в засобах індивідуального захисту. Окрім цього, перевізники зобов’язані проводити обробку транспортних засобів перед виїздом на лінію і після завершення руху», - зазначив Володимир Дмитренко.

 

За його словами, діяльність перевізників контролюється представниками поліції та Укртрансбезпеки. За фактами порушень склали 7 адмінпротоколів.

Володимир Дмитренко пояснює, що штрафи за порушення протиепідемічних норм можуть накласти, як на перевізників і водіїв, так і на пасажирів.

 

«За порушення карантинних обмежень водіїв штрафують на суму від 17 до 34 тисяч грн. Штраф від 17 тисяч грн можуть накласти й на пасажирів за їх перебування в салоні транспортного засобу без захисної маски. А ось для перевізників розмір мінімального штрафу сягає вже від 34 тисяч грн», - розповів посадовець.

 

Щодо зон відповідальності, перевізник зобов’язується забезпечувати водіїв засобами індивідуального захисту та дезінфекції. Натомість водії не мають права пропускати в салон пасажирів без захисних масок. Якщо ж людина без засобів індивідуального захисту перешкоджає руху автобусу й намагається пройти в салон, ігноруючи зауваження, водій має викликати на місце події поліцію. У таких випадках сплатити штраф за порушення карантинних норм доведеться пасажиру.

Переглянуто 292 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому