USD -

24.30 /

24.00

EUR -

26.90 /

26.40

Сильна хмарність

4°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Середа, 26 червня 2019 15:35

Цікавий і змістовний відпочинок в пришкільних таборах Первозванівської ОТГ

Пришкільний літній табір дає можливість дітям не лише відпочити, зняти навантаження після навчального року, але й створює нові умови для збагачення їх соціального досвіду, отримання перевірки і застосування нових знань і вмінь у різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою.

З 28 травня в КЗ «Первозванівське НВО» було організовано  роботу 4 пришкільних таборів відпочинку з денним 6-годинним перебуванням дітей із 14-денним терміном роботи. У закладі  було організовано відпочинок для здобувачів освіти 1-8, 10 класів у кількості 300 осіб.

28 травня розпочалося яскраве та цікаве табірне життя в пришкільному таборі "Світанок" при КЗ "Первозванівське НВО"!

5 загонів — 150 дітей  - зібралися відпочивати, подорожувати, гратися та веселитися. Відповідно до тематики табору, діти першого тижня заочно подорожували материками, другого – Україною, а третього – мандрували рідним краєм - Кіровоградською областю та Первозванівкою.  

Кожен табірний день був насичений незабутніми враженнями: від підготовки костюмів (у День Африки), світанківського карнавалу (у День Бразилії), розваг  (до Дня захисту дітей), Олімпійського забігу, конкурсу талантів, інсценізації казок, аквагриму, танцювальних флешмобів, спортивних змагань та екскурсій.    

Працювала в таборі і Мовна школа. Діти вивчали вірші, пісні англійською мовою, спілкувалися та вчилися брати інтерв’ю.  

 

У таборі «Світанок», що діяв при Степовій філії КЗ «Первозванівське НВО» особливу увагу приділяли не лише оздоровленню маленьких вихованців, але й розвитку їх креативних здібностей, національно-патріотичному вихованню, формуванню навичок здорового способу життя.

Кожного дня на дітей чекали цікаві та змістовні заходи відповідно до тематичного дня. Запам'яталися здобувачам освіти День туризму, День патріота, День добрих справ, День веселого кухаря, День талантів та інші.

У День патріота на гостину до дітей завітали представники Центру ресоціалізації військових «Коловорот». Ігромайстри провели практичне заняття «Надання невідкладної медичної допомоги у бойових умовах», ознайомили дітей зі зразками сучасної зброї, індивідуальними засобами захисту військових.

Яскраві враження залишилися у вихованців після відвідування ігрового центру «Максим» у місті Кропивницькому.

День мандрівника пройшов під гаслом: «Лінь і тугу – відганяйте! Мандруйте! Рідний край пізнавайте!» і запам’ятався мандрівкою стежками рідного села та села Федорівка до ставу «Дубки».

Більшість батьків здобувачів освіти Степової філії працюють у місцевому сільськогосподарському підприємстві, тому діти із задоволенням відвідали його. Знайомилися з сучасною технікою, побували у ремонтній майстерні, на току. Слухали цікаві розповіді про працівників господарства.

Проведені в таборі дні надовго запам’ятаються вихованцям яскравими враженнями, зарядом позитивних емоцій.

 

 

Не менш весело провели перші літні дні у пришкільному таборі відпочинку “Калинка” при Калинівській ЗШ І-ІІ ступенів – філії КЗ “Первозванівське НВО” . Діти стали учасниками турніру «Козацький гарт», здійснили подорож до «Міста роботів» та  відпочили в Дендропарку.

 

У пришкільному таборі відпочинку “Капітошка” при Федорівській філії – НВК “ЗШ І-ІІ ступенів – ДНЗ” КЗ “Первозванівське НВО” діти мали змогу зустрітися з козаками «Бугогардівської паланки», з бійцями 3 окремого полку спеціального призначення ім. Святослава Хороброго, відвідати розважальний комплекс «Максим», музей 3 окремого полку спеціального призначення ім. Святослава Хороброго, переглянути виставу лялькового театру, відпочити на базі відпочинку  «Дубки» в с. Федорівка та здійснити екскурсійну поїздку до просвітницько-розважального комплексу “Зерноленд”,  що розташований у с. Івківці Чигиринського району Черкаської області.

Завдячуючи Програмі відпочинку та оздоровленню дітей Первозванівської сільської ради 34 дитини в цьому році матимуть змогу відпочити  на березі річки Південний Буг в оздоровчому таборі «Чайка» (м. Гайворон) та на березі річки Синюха, в таборі «Бригантина» (смт Новоархангельськ). Зокрема, оздоровитися в найкращих таборах Кіровоградщини матимуть змогу діти з неблагополучних сімей, багатодітні діти, та діти, батьки яких є учасниками АТО.

 

Переглянуто 338 разiв
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому