USD -

24.51 /

24.20

EUR -

26.53 /

26.10

Сильна хмарність

3°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Вівторок, 08 жовтня 2019 22:29

Театр Корифеїв придбав сучасний комфортабельний автобус

Сьогодні автобус марки «Неоплан» прибув до академічного українського музично-драматичного театру ім.М.Л.Кропивницького. Це сучасний комфортабельний автобус розрахований на 57 місць із багажним відділенням, системою кондиціювання та іншими зручностями. Його вартість складає 3 млн. грн. Автобус був куплений за кошти обласного бюджету за результатами проведення тендерних торгів.
 
Питання про потребу придбання такого автобусу неодноразово порушувалося як керівництвом театру, так і представниками мистецької та творчої інтелігенції області.
Раніше, для виїзду за межі Кропивницького, театр змушений був винаймати транспорт не лише для артистів, а й для перевезення декорацій, що обходилося у додаткові бюджетні кошти.
Відтепер артисти академічного українського музично-драматичного театру ім.М.Л.Кропивницького власними силами зможуть завітати з новими творчими постановками не лише в райони і міста Кіровоградщини, а й гастролювати до інших областей, брати участь у різноманітних фестивалях та конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівня.
Переглянуто 434 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому