USD -

28.60 /

28.20

EUR -

34.05 /

33.45

Сильна хмарність

7°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Середа, 22 липня 2020 17:16

Стало відомо чим отруїлися гості на весіллі в ''Шинку''

В Кропивницькому розслідують спалах гострої кишкової інфекції після святкування весілля. Всього постраждало 9 людей (у тому числі двоє дітей віком до 17 років), з них шестеро людей госпіталізували. Попередні діагнози при госпіталізації - харчова токсикоінфекція (3 людини), гастроентероколіт (2 людини), функціональне порушення шлунку (1 людина), заключний діагноз – сальмонельоз, збудник Salmonella Typhimurium.

Фактором передачі збудника інфекції стали готові страви (торт печінковий, рулет курячий з курагою), а основною причиною спалаху - порушення технологічних процесів, недотримання особистої гігієни працівниками та порушення протиепідемічних заходів (відсутність дезінфікуючих засобів для обробки приміщень та контактних поверхонь).

За результатами інспектування харчоблоку суб’єкту господарювання надали припис про усунення порушень у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів до 27.07.2020. Також складено три протоколи про адміністративне правопорушення у сферах санітарного законодавства, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та за порушення протиепідемічних заходів у період карантину. Також було винесене рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів у кафе з 15.07.2020. Особи, що є носіями збудників інфекційних хвороб, відсторонені від роботи. Матеріали епідрозслідування направлено до ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, порушено кримінальне провадження.

Переглянуто 755 разiв
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому