USD -

24.51 /

24.20

EUR -

26.53 /

26.10

Сильна хмарність

1°C

Кропивницький

Сильна хмарність

П'ятниця, 09 серпня 2019 16:19

Сергій Осінський проінспектував хід виконання робіт на дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський та начальник Служби автомобільних доріг в області Вадим Коюденко перевірили хід виконання робіт на дорозі державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв.

 

Минулого вівторка на нараді у Службі автомобільних доріг в області за участі представників підрядних організацій, були дані доручення щодо прискорення темпів та контролю якості. Сьогоднішня перевірка показала, що зазначені протокольні доручення виконуються.
 
На разі на замовлення Служби в межах Кіровоградської області ремонтується три основні напрямки – на Миколаїв, на Умань та на Полтаву. Ремонт дороги Н-14 виконують три компанії: ТОВ «Росдорстрой», ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП», які вже кілька років поспіль ремонтують дороги Кіровоградщини і добре себе зарекомендували, а також новачки з сусідньої Білорусі - ВАТ «БТМ №8». На одній з ділянок (км 103-107) в рамках реконструкції триває розширення проїзної частини, на іншій – продовжуються роботи з укріплення конструктивних шарів холодним ресайклінгом (км 146 - 151), а ще на одній ділянці ведеться дрібний ремонт струменевими машинами (км 115-130)
 
Спеціалісти ДП «Дорожній контроль якості» на замовлення Служби відбирали керни на дослідження, щоб перевірити, чи відповідають стандартам товщина укладених шарів та їх склад
Усі етапи роботи на об’єктах ремонту контролюють спеціалісти лабораторії підрядника та лабораторії САД, а також інженери відділу якості та техконтролю. Роботи оплачуються підряднику лише після того, коли Служба автомобільних доріг отримає позитивні висновки випробувань від лабораторії Дорякості. Фінансуються ремонти з державного бюджету за підтримки Уряду та Укравтодору.
Переглянуто 235 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому