USD -

24.30 /

24.00

EUR -

26.90 /

26.40

Сильна хмарність

4°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Середа, 29 травня 2019 20:18

Реконструйована арка буде введена в експлуатацію до Дня міста

Реалізація проекту реконструкції  проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому з облаштуванням другої арки  в залізничному насипі входить у найвідповідальнішу стадію – монтаж конструкції тунелю. Хід підготовки  до виконання таких робіт перевірили сьогодні, 29 травня, секретар міської ради Андрій Табалов разом із заступником міського голови Олександром Мосіним.

За словами Олександра Мосіна, реконструкція здійснюється у суворій відповідності до затвеpдженого гpафіку:  станом  на сьогодні вже завершені усі необхідні підготовчі процедури, оформлені дозвільні документи, налагоджена взаємодія з Укрзалізницею. Від 06.00 ранку 30 травня через станцію Кропивницький припиняється рух потягів і спеціальна техніка розпочинає прокладку тунелю і монтаж металевої гофрованої труби.

- Ми плануємо ввести в експлуатацію реконструйовану арку до вересня, а точніше до Дня міста, - відзначив Олександр Мосін. – Це надзвичайно складний комплекс робіт, виконання якого у Кропивницькому стало можливим завдяки наполегливості, у першу чергу, міського голови Андрія Райковича. Достатньо сказати, що вага гофрованого тунелю складає 80 тонн, його елементи скріплюють сім тисяч болтів, кожен з яких має чітко визначене навантаження. Завершені також всі необхідні лабораторні дослідження грунтів і щебеневої суміші.  Крім основних, заплановані роботи з благоустрою, облаштування тротуарів та освітлення. Ми розуміємо, що перекриття руху однієї із найжвавіших транспортних магістралей створює значні незручності мешканцям. Тому, і це принципова позиція міського голови,  будемо намагатися спочатку виконати роботи і відкрити для руху транспорту хоча б одну смугу, а вже потім завершити ремонт іншої. Але спочатку нам ще треба виконати значний обсяг робіт  з облаштування під дорожнім полотном нових інженерних мереж водопровідно-каналізаційного господарства.

По завершенні реконструкції транспортне навантаження на вулиці Ельворті і Левитського буде суттєво зменшене, переконаний Олександр Мосін. Вулиця Левитського матиме одностоpонній pух від вулиці Коpоленка. Транспорт же по вулиці Ельворті в напрямку Новомиколаївки рухатиметься до Братиславської і повертатиме на вулицю Василя Нікітіна, по якій, після капітального ремонту, буде організований також односторонній рух до вулиці Короленка. Таким чином дороги будуть розвантажені, що значно покращить, як транспортне сполучення віддалених мікрорайонів з центром, так і якість пасажирських перевезень в обласному центрі загалом.

Переглянуто 1309 разiв
Оцініть матеріал
(3 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому