USD -

27.11 /

26.70

EUR -

29.90 /

29.20

Хмарно

13°C

Кропивницький

Хмарно

Понеділок, 15 квітня 2019 19:05

Первозванівська громада приєдналася до всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та влаштувала свій «Прибиральний флеш-моб»

Вже близько місяця у Первозванівській ОТГ проходить Всеукраїнська щорічна екологічна акція “За чисте довкілля”. Метою заходу є наведення на територіях населених пунктів належного санітарного стану після зими та створення сприятливих для життєдіяльності населення умов.

До доброчинної акції долучились працівники сільського будинку культури, державних підприємств, організацій, органів місцевого самоврядування, жителі громади, учнівська молодь, а також всі, хто хоче змінити свою громаду на краще.

Першими перехопили естафету з наведення чистоти  учні 5-7 класів Федорівської філії – КЗ “Пeрвозванівськe НВО. Діти разом з вчителями упорядкували спортивний майданчик, що перебуває на території навчального закладу – пофарбували елементи  внутрішньої огорожі, тренажери тощо. Зрештою, команда юних прибиральників зробила все можливе,  аби покращити  умови  для регулярних занять оздоровчою  фізичною культурою   різних категорій населення.

Учні початкової школи КЗ "Первозванівське НВО " під керівництвом педагогічного колективу вирішили зробити чистим і охайним центральну частину села. Під час такої весняної толоки  дітки збирали сухостій, виносили сміття, розчищали доріжки від  пластикових пляшок.

Активно долучилися до генерального прибирання села учні та вчителі опорної школи КЗ "Первозванівське НВО". Школярі встановили своєрідний екорекорд, адже їм вдалося зібрати цілий причіп сміття.

Те, що в цій акції беруть участь діти, дає надію на те, що наша молодь не лишиться байдужою до проблем з благоустрою свого краю. Тепер хочеться лише закликати доросле населення  не залишати після себе сміття, аби діти не прибирали його  за вами, - зауважив вчитель англійської мови КЗ «Первозванівське НВО» Олександр Волков.

 Навіть дощ не став на заваді для представників селищної ради, сільського будинку культури та працівників КП «Добробут», які очистили  територію «Панського маєтку», що в селі Попівка, від скла, сміття  та сухостія. Після декількох годин невтомної праці дана територія була схожа на артмайданчик, а декоровані фігурною цегляною кладкою стіни маєтку заграли новими фарбами  на чистій від сміття території.

Представники  громади зазначають, що флеш-моб з благоустрою продовжиться і надалі та запрошують всіх охочих приєднатися  до прибирального челенджу, аби зробити свою громаду взірцем для наслідування.

Переглянуто 944 разiв
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому