USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Сонячно

20°C

Кропивницький

Сонячно

Понеділок, 24 червня 2019 22:34

На Кіровоградщині за минулу добу на воді загинуло 4 особи

Про це перший заступник голови облдержадміністрації наголосив під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Єдиним питанням, що розглянули члени комісії стали заходи із попередження нещасних випадків на водних об’єктах області.
 
- 24 смерті на воді від початку року, з них 4 – лише за минулу добу. По одній у Маловисківському і Олександрійському та 2 людини загинули у Благовіщенському районі, - наголосив Сергій Коваленко відкриваючи засідання.
 
- Сьогодні йдеться не лише про здоров'я, а про життя людей, - наголосив Сергій Коваленко. - Дуже просто розмістити на березі водойми табличку із забороною купання, але далі… за нею криється 24 смерті, в тому числі 2 дитячі. Місця відпочинку в тих погодних умовах, які склалися сьогодні і прогнозуються на завтра, повинні бути обладнаними, і взагалі - повинні бути! Облаштовані зони відпочинку сьогодні – це єдина можливість уникнути нещасних випадків на воді, - наголосив він.
 
За результатами засідання члени обласної комісії доручили місцевим органам влади оперативно визначити в установленому порядку місця масового відпочинку людей на водних об’єктах області та вжити заходів щодо приведення їх до встановлених законодавством вимог; забезпечити обстеження дна акваторії, де найчастіше купаються люди, і очищення дна від сторонніх предметів водолазами аварійно-рятувальної служби області; вжити заходів щодо перевірки виконання умов договорів з орендарями водойм в частині недопущення використання в рекреаційних цілях ставків, наданих для товарного риборозведення тощо.
Переглянуто 582 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому