USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Перем. хмарність

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вівторок, 14 січня 2020 11:24

На Кіровоградщині викрили депутата на отриманні хабара у 35 000 грн.

В рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом вимагання від підприємця із м. Світловодськ 35 тис грн неправомірної вигоди прокуратурою Кіровоградської області встановлено наявність достатніх доказів для вручення підозри депутату Світловодської міської ради.

Факт одержання депутатом грошових коштів було викрито прокуратурою 15 жовтня 2019 року за оперативного супроводу співробітників Служби Безпеки в області.
Наразі у рамках досудового розслідування кримінального провадження оголошену остаточну підозру. Зокрема, чиновнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тобто у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

За даними слідства, депутат, перебуваючи на посаді директора комунального підприємства, вимагав від приватного підприємця 35 тис грн як оплату за неіснуючий борг та відновлення надання до нежитлового приміщення комунальних послуг з водовідведення та електропостачання.
Досудове розслідування триває.
 
 
Переглянуто 373 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому