USD -

28.60 /

28.20

EUR -

34.73 /

34.05

Перем. хмарність

-1°C

Кропивницький

Перем. хмарність

П'ятниця, 20 листопада 2020 11:13

На Кіровоградщині відкрили трасу Н-14 "Кропивницький – Миколаїв"

На Кіровоградщині відбулось відкриття траси Н-14 "Кропивницький – Миколаїв". Повідомляє інформаційний портал ГРОМАДА з посиланням на сайт Суспільне.

Європейська технологія ремонту, українські матеріали – експеримент у південному регіоні – так характеризує цю роботу засновник ТОВ "Ростдорстрой" Юрій Шумахер.

Компанія почала ремонт автодороги у березні 2020 року, 19 листопада здали в експлуатацію. Підрядник обіцяє, що бетонка простоїть мінімум 25 років, за правильної експлуатації. Також може витримати навантаження до 120 тонн.

"Бетонна дорога, вона набагато краще витримує навантаження, серйозний тут поріг, основа цієї дороги і вона довготриваліша, і ті гарантійні строки, які ми надаємо, вони більші, ніж в асфальтового покриття", – каже Юрій Шумахер.

Трасу Н14 "Кропивницький – Миколаїв" відкрили, але це не остаточно, –говорить директор служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий. Мають ще зробити розмітку та обладнати узбіччя. Гарантію на дорогу отримали – підрядник дав 10 років.

"Ми будемо ставити перед в’їздом у Миколаїв автоматичну систему зважування, от буквально наступного тижня, вже почнемо її монтувати. Взагалі у нас в планах перекрити Миколаїв, щоб увесь транзитний транспорт, всі вантажні автомобілі проходили у нас цю систему зважування", – каже директор служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий.

Переглянуто 327 разiв
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому