USD -

28.66 /

28.25

EUR -

34.25 /

33.65

Rain And Snow

0°C

Кропивницький

Rain And Snow

Понеділок, 30 березня 2020 14:06

На Кіровоградщині 80 людей госпіталізували з діагнозом пневмонія

У Кіровоградській області 248 громадян були обстежені за допомогою експрес-тестів. Із них 80 – хворі, які наразі перебувають на госпіталізації із пневмонією, а 168 – самоізольовані, які нещодавно повернулись із-за кордону.

Про це повідомив сьогодні, 29 березня, під час брифінгу голова ОДА Андрій Балонь.

«168 осіб, які повернулись з-за кордону й пройшли експрес-тести, є здоровими. Мобільні групи продовжують обстежувати самоізольованих і працюють у кожному районі. Поки що у всіх випадках експрес-тести показали негативний результат», – повідомив очільник Кіровоградщини.

За словами Андрія Балоня, також розпочалось обстеження на коронавірус пацієнтів із пневмонією, які наразі перебувають на госпіталізації в медзакладах області. Хворих на COVID-19 серед них не виявлено.

Важливо: 29 березня голова ОДА під час брифінгу офіційно повідомив, що в області зареєстрували чотири випадки захворювання на коронавірус. Із них троє чоловіків із Кропивницького, один – із Долинського району. Усі хворі зараз є стабільними й знаходяться в стані середньої важкості.

Під час проведення епідеміологічного розслідування фахівці встановили коло осіб, які контактували з хворими на коронавірусну інфекцію. Наразі 70% із них уже пройшли експрес-тестування на COVID-19.

У однієї жінки з Долинського району експрес-тест показав позитивний результат. Зараз фахівці проводять ПЛР-дослідження у вірусологічній лабораторії для підтвердження діагнозу. Тим часом жінка знаходиться на самоізоляції.

Переглянуто 1815 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому