USD -

28.60 /

28.20

EUR -

34.73 /

34.05

Перем. хмарність

-2°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Понеділок, 12 жовтня 2020 11:03

МОН рекомендує відправити школярів на канікули, а студентів - на дистанційне навчання

Через погіршення епідеміологічної ситуації Міністерство освіти і науки рекомендуватиме відправити всіх українських школярів на канікули з 15 до 30 жовтня, а студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації - перевести на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада. Усіх студентів на цей період повинні виселити з гуртожитків, а оплачені за проживання гроші - повернути їм.

Як повідомив в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет на в своєму Telegram-каналі, в понеділок, 12 жовтня МОН підготує і розішле директорам шкіл листи з відповідними рекомендаціями.

«Разом з моїм колегою, міністром охорони здоров'я Максимом Степановим, будемо подавати таку ж пропозицію від МОН та МОЗ на розгляд комісії з ТЕБ та НС рекомендації підготувати відповідне розпорядження і прийняти його на засіданні уряду вже 13 жовтня», - додав Шкарлет.

У той же час, за його словами, установи дошкільної освіти буде працювати в штатному режимі з урахуванням рекомендацій МОЗ і головного санітарного лікаря.

Рекомендації стосуватимуться усіх регіонів незалежно від кольору карнтинної зони.

«Це рішення потрібно було прийняти давно, а не гратися у гнучкий карантин та змішане навчання. Очевидно (і директори шкіл не раз говорили про це), що у навчальних закладах важко забезпечити дотримання відповідних санітарних норм  та соціальної дистанції, не кажучи вже про масочний режим, якого дотримувалися у школах далеко не всі.  Ми мали ціле літо для того, аби підготуватися до дистанційного навчання. Та насправді державою не було  зроблено нічого для організації якісної дистанційки в усій країні: не було створено  електронної платформи, не завершено підключення до інтернету всіх шкіл  і населених пунктів.  Тож  якісної дистанційки для всіх немає і не буде. Тому перехід на дистанційне навчання  негативно сприймається батьками і вчителями.  І зараз ми бачимо, що у влади не вистачило духу зробити непопулярний крок – закрити школи і оголосити перехід на дистанційку. Поки що  ми граємося з канікулами. А що далі? Знов до школи?», - коментує ініціативи урядовців редакторка відділу освіти  і науки ZN.UA Оксана Онищенко.

Переглянуто 985 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому