USD -

28.66 /

28.25

EUR -

34.15 /

33.55

Rain And Snow

0°C

Кропивницький

Rain And Snow

Четвер, 26 березня 2020 21:40

Лікаря з Кропивницького возитимуть автомобілем у села Первозванівської громади до закінчення карантину

У Первозванівській об’єднаній територіальній громаді Кропивницького району лікаря під час карантину привозять з обласного центру в села автомобілем. Про це йдеться на сайті Суспільного. У ті дні, коли лікаря у селі немає, людям допомагають місцеві фельдшери, розповідає голова громади Прасковія Мудрак.

Лікар розповів, що автомобіль виділили за два дні після початку карантину: ”В умовах карантину, у зв’язку з відсутністю громадського транспорту, кожного дня за мною у місто приїжджає машина та забирає мене до місця роботи, у кожне село. Потім, коли закінчується робочий день, машина привозить мене назад в місто. Цей транспорт належить Центру первинної медико-санітарної допомоги Кропивницького району. Є такий самий транспорт, закріплений за селом Федорівка. Вони чергуються. Бензин на це видає громада”.

Завідувачка фельдшерсько-акушерського пункту села Степове Кропивницького району Людмила Козлова живе у селі. Розповіла, що на початку карантину щодня приходили на прийом два десятки людей: ”Потім повідомили, що потрібно сидіти вдома, без нагальної проблеми не виходити, вирішувати питання в телефонному режимі, приходити сюди тільки щоб купити ліки. Температуру хворим я вимірюю вдома. Спочатку був ажіотаж. Після відміни автобусів люди почали переживати з приводу отримування ліків. Ми взяли на себе це навантаження і раз на тиждень виїжджаємо в місто. Голова громади дає нам машину, ми все привозимо”.

За словами Людмили Козлової, лікаря з Кропивницького викликають під час екстрених ситуацій: ”Лікаря приводять до нас, він оглядає хворого, консультує. Якщо потрібна госпіталізація, госпіталізуємо”.

Голова громади Парасковія Мудрак, розповіла що у них працює двоє сімейних лікарів: ”Один обслуговує три старостинських округи – Калинівський, Федорівський і Степовий. Другий сімейний лікар обслуговує села Попівка, Первозванівка, Неопалимівка, Зоря, Сонячне і Клинцівський старостинський округ. З ними працює тринадцять медичних працівників”.

За словами голови громади, всі медичні працівники, крім одного лікаря та медсестри, проживають у селах. Медсестра з Кропивницького зараз у плановій відпустці. Лікаря з обласного центру возитимуть автомобілем у села громади до закінчення карантину.

Переглянуто 2657 разiв
Оцініть матеріал
(4 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому